FA18X7R1H104KNU06
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
FA18X7R1H104KNU06
JLCPCB Part #
C575458
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100nF 50V X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS