YFF15SC1H470MT000N
MFR.Part #
YFF15SC1H470MT000N
JLCPCB Part #
C531320
Package
SMD-4P,1x0.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1A 300mΩ 47pF 50V ±20% SMD-4P,1x0.5mm Feed Through Capacitors ROHS