VLS6045EX-680M-H
MFR.Part #
VLS6045EX-680M-H
JLCPCB Part #
C7112587
Package
SMD,6.3x6mm
Description
1.4A 1A 403mΩ 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS