MLG0603S6N2HT000
MFR.Part #
MLG0603S6N2HT000
JLCPCB Part #
C6227426
Description
250mA 4.2GHz 550mΩ 5@100MHz 6.2nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS