CC45SL3AD151JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3AD151JYNNA
JLCPCB Part #
C695368
Package
Plugin,P=5mm
Description
150pF 1kV 5mm 5mm 7.5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS