VLS5045EX-680M-CA
MFR.Part #
VLS5045EX-680M-CA
JLCPCB Part #
C3224352
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 533mΩ 68uH 900mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS