B43642B9227M007
MFR.Part #
B43642B9227M007
JLCPCB Part #
C1604849
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.03A@100Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS