VLS5030EX-680M-D
MFR.Part #
VLS5030EX-680M-D
JLCPCB Part #
C5997631
Package
SMD,5.3x5mm
Description
660mΩ 68uH 820mA AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS