SLF6028T-330MR69-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF6028T-330MR69-PF
JLCPCB Part #
C138481
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 177.6mΩ 33uH 690mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS