B43544B2108M002
MFR.Part #
B43544B2108M002
JLCPCB Part #
C1607194
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ 2.71A@100Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS