VLS4012HBX-150M
MFR.Part #
VLS4012HBX-150M
JLCPCB Part #
C1870037
Package
SMD,4x4mm
Description
1.52A 1.95A 15uH 437mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS