B43642C9477M000
MFR.Part #
B43642C9477M000
JLCPCB Part #
C3724036
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.03A@100Hz 280mΩ 3000hrs@105℃ 32mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS