VLS4012ET-4R7M
MFR.Part #
VLS4012ET-4R7M
JLCPCB Part #
C76870
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.2A 118mΩ 4.7uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS