VLS3015CX-1R0M-H
MFR.Part #
VLS3015CX-1R0M-H
JLCPCB Part #
C5997619
Package
SMD,3x3mm
Description
1uH 2.3A 38mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS