B41896C5338M000
MFR.Part #
B41896C5338M000
JLCPCB Part #
C5113270
Package
Plugin,D18xL33.5mm
Description
-55℃~+125℃ 18mm 25V 3.5A@100kHz 33.5mm 3300uF 7.5mm 7000hrs@125℃ 80mΩ@120Hz ±20% 插件,D18xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS