VLS3010ET-6R8M
MFR.Part #
VLS3010ET-6R8M
JLCPCB Part #
C87589
Package
SMD,3x3mm
Description
312mΩ 6.8uH 690mA 690mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS