B41858C3228M002
MFR.Part #
B41858C3228M002
JLCPCB Part #
C5113195
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.396A@100kHz 10V 12.5mm 2200uF 22mm 5000hrs@105℃ 5mm 62mΩ@10kHz ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS