VLS252008ET-6R8M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS252008ET-6R8M
JLCPCB Part #
C7386692
Package
1008
Description
490mA 6.8uH 818mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS