VLS201612CX-6R8M-1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS201612CX-6R8M-1
JLCPCB Part #
C2044628
Package
0806
Description
1.09A 307mΩ 6.8uH 820mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS