B41252A3279M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41252A3279M
JLCPCB Part #
C7079272
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 27000uF 3.88A@120Hz 52mm ±20% Plugin,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS