VLS201612CX-4R7M-1
MFR.Part #
VLS201612CX-4R7M-1
JLCPCB Part #
C574030
Description
210mΩ 4.7uH 880mA 880mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS