B32673P6564K000
MFR.Part #
B32673P6564K000
JLCPCB Part #
C3803897
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 200V、630V 560nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS