VLS2012ET-3R3M-CA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS2012ET-3R3M-CA
JLCPCB Part #
C5830002
Package
SMD,2x2mm
Description
228mΩ 3.3uH 840mA ±20% SMD,2x2mm Power Inductors ROHS