VLM13580T-2R2M-D1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLM13580T-2R2M-D1
Description
10.5A 2.2uH 20A 3.3mΩ AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS