VLM13580T-1R5M-D1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLM13580T-1R5M-D1
Description
1.5uH 11.3A 2.1mΩ 26A AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS