VLCF5020T-3R3N1R6
MFR.Part #
VLCF5020T-3R3N1R6
JLCPCB Part #
C694597
Package
SMD,5x5mm
Description
1.6A 1.6A 3.3uH 69mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS