NTCGS163JF103FT8
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NTCGS163JF103FT8
JLCPCB Part #
C22432708
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 0.8mm 1.6mm 10kΩ 3380K 3422K 3435K ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS