SPM6530T-5R6M-HZ
MFR.Part #
SPM6530T-5R6M-HZ
JLCPCB Part #
C404817
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
37.5mΩ 4A 5.6uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS