SPM6530T-1R5M-HZ
MFR.Part #
SPM6530T-1R5M-HZ
JLCPCB Part #
C404814
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
1.5uH 11.6A 7A 9.7mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS