SPM5012T-4R7M-LR
MFR.Part #
SPM5012T-4R7M-LR
JLCPCB Part #
C2046832
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
141mΩ 2.1A 3.5A 4.7uH ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS