B43630A5567M000
MFR.Part #
B43630A5567M000
JLCPCB Part #
C1584327
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220mΩ@100Hz 3.05A@100Hz 30mm 450V 52mm 560uF ±20% Plugin,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS