SPM4012T-4R7M-LR
MFR.Part #
SPM4012T-4R7M-LR
JLCPCB Part #
C2046887
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.7A 171mΩ 3.3A 4.7uH ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS