B43630A2477M000
MFR.Part #
B43630A2477M000
JLCPCB Part #
C3725210
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.88A@100Hz 10mm 2000hrs@85℃ 200V 22mm 32mm 470uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS