SPM4012T-4R7M
MFR.Part #
SPM4012T-4R7M
JLCPCB Part #
C501971
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
178mΩ 2A 2A 4.7uH ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS