MLK1005S3N9STD25
MFR.Part #
MLK1005S3N9STD25
JLCPCB Part #
C524461
Description
250mΩ 3.9nH 400mA 6.5GHz 7@100MHz AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS