SPM3020T-1R0M-LR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM3020T-1R0M-LR
JLCPCB Part #
C5331024
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1uH 3.8A 36.9mΩ 6.3A ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS