MHQ0603P13NJT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MHQ0603P13NJT000
JLCPCB Part #
C5768702
Package
0201
Description
1.5Ω 13nH 16@500MHz 180mA 3.2GHz ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS