SPM3015T-3R3M-CA02
MFR.Part #
SPM3015T-3R3M-CA02
JLCPCB Part #
C7083887
Package
SMD,3.2x3mm
Description
151.9mΩ 2.4A 2A 3.3uH ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS