SPM3015T-3R3M-LR
MFR.Part #
SPM3015T-3R3M-LR
JLCPCB Part #
C2045178
Package
SMD,3.2x3mm
Description
128.8mΩ 2.3A 2.7A 3.3uH ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS