SPM3012T-2R2M-LR
MFR.Part #
SPM3012T-2R2M-LR
JLCPCB Part #
C448586
Package
SMD,3.2x3mm
Description
2.2uH 2.6A 3.7A 93mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS