SPM12565VT-1R5M-D
MFR.Part #
SPM12565VT-1R5M-D
JLCPCB Part #
C2047936
Package
SMD,13x12.5mm
Description
1.5uH 2.8mΩ 22.3A 32.8A AEC-Q200 ±20% SMD,13x12.5mm Power Inductors ROHS