B43505A2108M67
MFR.Part #
B43505A2108M67
JLCPCB Part #
C1612797
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
1000uF 250V 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS