SLF7030T-100M1R3-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF7030T-100M1R3-PF
JLCPCB Part #
C7316765
Package
SMD,7x7mm
Description
1.3A 10uH 53mΩ ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS