B78148E1472K000
MFR.Part #
B78148E1472K000
JLCPCB Part #
C2043358
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.7A 2.7A 35MHz 4.7uH 45@7.96MHz 85mΩ ±10% 插件,P=5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS