SLF10165T-3R3N5R8-3PF
MFR.Part #
SLF10165T-3R3N5R8-3PF
JLCPCB Part #
C138670
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
12.5mΩ 3.3uH 5.8A 7.8A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS