B57232V5103J360
MFR.Part #
B57232V5103J360
JLCPCB Part #
C17564991
Package
0402
Description
-40℃~+150℃ 0.5mm 0.6mm 10kΩ 150mW 1mm 2.5mW/℃ 3380K 3435K 3455K 3s ±1% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS