PHUA6630-076B-00-000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
PHUA6630-076B-00-000
Description
-10℃~+60℃ 0.76mm 100Hz~20kHz 2.2Ω 5W - Speakers ROHS