B32652A7223J189
MFR.Part #
B32652A7223J189
JLCPCB Part #
C125410
Package
Plugin,P=15mm
Description
1.25kV 22nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS