B43545A9157M002
MFR.Part #
B43545A9157M002
JLCPCB Part #
C1603114
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.04A@100Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 400V 550mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS