NLCV25T-6R8M-PFD
MFR.Part #
NLCV25T-6R8M-PFD
JLCPCB Part #
C7319005
Description
1.3Ω 275mA 6.8uH AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS